POŠTOVNÉ OD 50 € ZDARMA                                                                 KONTAKT 

Široká ponuka

Najširšia ponuka obuvi na peknetopanky.sk

 

V našom internetovom obchode pribúda každý deň viac než 100 nových druhov dámskej, pánske a detskej obuvi. Celkovo máme priemerne v dennej ponuke vyše 4000 druhov.

Niektoré topánky sa však rýchlo vypredajú, preto s kúpou veľmi neváhajte. I napriek tomu, že sa vypredaná obuv pravideľne naskladňuje, može sa stať že niektoré topánky nebudú už skladom vôbec, alebo budú opäť až daľšiu sezónu. Napr. topánky na zimu ako sú čižmy, snehule a členkové topánky sa prestávajú naskladňovať pred príchodom jari. Topánky na leto, ako sú šľapky, balerínky, sandále končia koncom leta. Tenisky sú považované za celoročnú obuv, niektoré modely možno nosiť aj v zime, často sa používajú ako prezúvky v interiéry. Rovnako aj lodičky sú vhodné na nosenie v interiéry alebo ako spoločenská obuv počas celého roka. 

Každou novou sezónou sa však môžte tešiť na nové kúsky obuvi, ktoré denné pribúdajú, Trend sa každým rokom mení a rovnako menia každoročnú ponuku aj výrobcovia, ktorých modely topánok ponúkame.

 

Široká ponuka obuvi

SERGIO TODZI shoes, topanky, lodičky, sandáleTOM EWA shoes, topanky, lodičky, sandalePOTI PATI SHOES, topánky, lodičky, sandáleQUEENTINA shoesRAX MAX shoesMULANKA shoesMUSE shoesLOVIT shoesMAX SHOESKAYLA shoesKERLINE shoesLIKE STYLE shoesJENNIKA shoesJIli shoesJULIET JUMEX shoesGIRLHOOD shoesIDEAL shoesSUPER ME shoesSTYLE SHOESSTEPHAN shoesBESTELLE shoesWILADY shoesWiLADY shoesCHC shoesBOBO shoesDOREMI shoesCREAMY MODA shoesERYNN shoesEMILIA shoes

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info