POŠTOVNÉ OD 50 € ZDARMA                                                                 KONTAKT 

Dámske šľapky

Dámske šľapky patria k letu presne tak ako k nemu patrí slnko a teplo. Ženami milované šľapky v kombinácii s letnými vzdušnými šatami z vás urobia bohyňu leta. Užívajte si leto plnými dúškami ešte viacej a to aj vďaka vašim novým krásnym šľapkám.

Kamienky, kvety ale aj pásiky

Hľadáte topánky, ktoré boli stvorené presne na leto? Práve ste ich našli. Vyberte si z našej širokej ponuky klasických dámskych šľapiek, žabiek, šľapiek na opätku či dokonca na obľúbenej platforme.

Od kamienkov cez kvetinky až po klasické námornícke pásiky na vás čakajú vaše nové pekné topánky. Ste večný romantik? Potom sú pre vás pravým kúskom korkové šľapky FLOVER, ktoré vás svojim dizajnom skutočne chytia za srdce. A navyše sú veľmi pohodlné.
Milujete trendy? Tak potom vhupnite rovno do multicolorových šľapiek s flitrami. V kombinácii s dúhovými plavkami a trendovými okuliarmi budete miss leta. Trendovými sa stali aj čoraz viac obľúbené dámske šľapky na platforme. Ak si chcete pridať pár centimetrov na výške ale zároveň to chcete bez bolesti nôh z vysokých opätkov, máme riešenie. Vyvýšená platforma na šľapkách urobí všetko rýchlo a najmä bezbolestne. Vyberte si z mnohých modelov vášmu srdcu blízke pekné nové topánky.

Elegantne a stále letne?

Vsaďte na čierne semišové šľapky na nízkom opätku, ktoré vhodne doplňte o maxi šaty alebo široké nohavice. Už len chick klobúk a o nápaditý look je na svete. Kombinujte zdanlivo nekombinovateľne a budete to vy, kto bude určovať čo sa práve nosí.

Vyberte si z našej pestrej ponuky dámskych šľapiek pre vás tie pravé. Ich variabilnosť a elegancia vás presvedčia, že pravé topánky na leto ste už našli. Skombinujte ich s kabelkou z našej ponuky a hurá do ulíc!

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info