POŠTOVNÉ OD 50 € ZDARMA                                                                 KONTAKT 

Dámske sandále

Trendy sandále

Dámske sandále sú neoceniteľnou výbavou najmä počas horúcich letných dní. Či už sa chystáte vyraziť do rušných mestských ulíc alebo len tak k vode, s párom pekných sandál nikdy nič nepokazíte. Vyberte si z rôznych typov a prevedení také, ktoré vám vždy padnú na nohu ako uliate. Sandále na podpätku, kline, ihličkovom podpätku alebo aj tie nízke, čakajú len na vás.


Nie len k šatám
Či už vaša noha túži vkĺznuť do vysokých alebo do nízkych sandál, vďaka elegantnému a nápaditému dizajnu každého nášho modelu sa skvele budú hodiť nie len k šatám ale aj k demin outfitu. Hoďte na seba nadčasovú rifľovú bundu a skombinujte ju so sukňou či širokými nohavicami. Váš štýl doladí krásny pár vašich nových sandál.


Gladiátorky pre víťazky
Sandále, ktoré sú sa vďaka svojmu štýlu radia k „must-have" kúskom vášho botníka. Dlhé či krátke vzdialenosti pre vás už nebudú problém. Radosť z nových párov gladiátoriek vám zdvojnásobí radosť z pohybu. Objednajte si hneď páry dva. Len tak, pre istotu.


Kamienky, strapce, kvetinky, pásiky
Každé z našich sandál oplývajú nápaditým dizajnom. Či vsadíte na nadčasovú čiernu farbu vysokých sandál na klinovom podpätku alebo chcete vynikať v červených saténových na nízkom podpätku z našej širokej ponuky si určite vyberiete. Zahaľte svoje nohy rúškom romantiky a doprajte im kvetinové sandále JULIE. Zažiarte v strieborných sandáloch SHOP, ktoré sa hodia ako v dennému tak k večernému outfitu.Kombinujte rôzne štýly, materiály a farby. Buďte to vy, kto udáva nové letné trendy!


Vyberte si vaše nové sandále už dnes. Dolaďte ich k novej kabelke a urobte si jednoducho radosť.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info