POŠTOVNÉ OD 50 € ZDARMA                                                                 KONTAKT 

Dámske poltopánky

Dámske poltopánky

16 položiek

Filtrovanie

VEĽKOSŤ:

FARBA:

MATERIÁL:

ZATEPLENIE:

TYP ZAPÍNANIA:

TYP PODPÄTKU:

VÝŠKA PODPÄTKU:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

 

Dámske poltopánky sú skvelou voľbou do jesenných sychravých dní či chladnejších letných večerov. Tento typ topánok prakticky využijete od jari do jesene. Elegantné, hravé a nápadité modely našich topánok vám ponúkajú skvelú možnosť vytvoriť moderný a hlavne zaujímavý outfit.

Do práce aj po práci
Poltopánky sú milované ženami v každom veku. Túži vaša mama, babka, sestra po páre nových topánok? Vyberte si z našej ponuky poltopánok práve tie, po ktorých ony už dlho túžia. Dierkované, červené semišové, lakované či so zvieracím motívom. Široké spektrum modelov a prevedení váš určite presvedčí. Nadčasová čierna či nestarnúca béžová sú farby, ktoré skvele doladíte ako k saku tak k džínsom.

Moderný veľkomestský štýl, pre ktorý je príznačná anonymita a voľnosť vám prináša lakované dámske poltopánky na platforme. Kombinácia metalických odtieňov a vyššej platformy je záruka, že budete magnetom pre pozornosť. Hrajte sa so štýlmi a farbami a prineste kus inovácie do módy našich ulíc.

Ak túžite po zmene vášho šatníka, začnite pekne od topánok. Funky a moderné modely našich poltopánok v kombinácii s vašim dobrým vkusom vnesú šmrnc a nápad vašej skrini.

Vyberte si z našej pestrej ponuky poltopánok pre vás tie pravé. Ich variabilnosť a elegancia vás presvedčia, že pravé topánky na nadchádzajúcu sezónu ste už našli. Skombinujte ich s kabelkou z našej ponuky a hurá do ulíc!

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info