POŠTOVNÉ OD 50 € ZDARMA                                                                 KONTAKT 

Lodičky

Dámske lodičky dokážu hotové zázraky. Pridajte si kúsok na výške a zároveň veľký kus na sebavedomí. Skombinujte váš nový outfit s novou výškou. Vkĺznite do krásnych podpätkov za ktorými sa budú otáčať nielen muži ale aj ženy. Vyberte si nový pár lodičiek už dnes.

Jednoducho vyšší level

Posuňte váš look na vyšší level a siahnite po lodičkách na vysokom opätku. Ak ste zástancom pravidla, menej je viac, sú pre vás ako stvorené lodičky na nízkom opätku. Vsaďte v chôdzi na istotu a vhupnite do páru topánok na platforme či dokonca klinovom opätku. Ich stabilita vám ponúkne oporu, ktorú s istotou ocení každá žena.

Oživte zdanlivo nudný outfit párom ANIMAL NF, ktorý v kombinácii s nápaditými doplnkami a čiernou farbou upúta zrak okolia. Túžite po nadčasovej klasike? Pudrové lodičky LAURA sú tým kúskom. Vyberte si nový pár či už do práce alebo na špeciálnu príležitosť. Ružové, čierne, lakované či matné, s mašľou či lodičky so zaujímavým vysokým šnurovaním čakajú na to, kým budú môcť klopkať len pre vás.

Pokiaľ nepatríte k lodičkovým profíkom skvelou alternatívou sú pre vás lodičky na nízkom podpätku. Ladná chôdza je možná v opätkoch akejkoľvek výšky. Vyberte si červené lodičky, ktoré ľahko doladíte napríklad k čiernobielym bodkovaným či pásikavým šatám. Skvele sa kombinujú aj modrou farbou či tón v tóne. Celé to doladiť už len červeným rúžom a párty môže začať.

Lodičková istota
Lodičky s klinovým opätkom a platformou patria k obľúbeným ženským kúskom. Pokiaľ aj vy patríte k ženám, ktoré rady nosia topánky na opätku, no majú svoje hranice, sú pre vás práve takéto topánky skvelou voľbou. Ak aj napriek všetkému milujete výšky a takýto pár topánok vo vašom botníku chýba, je čas to napraviť.

Vyberte si zo širokej ponuky našich lodičiek a vykúzlite hravo outfit za milión.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info