POŠTOVNÉ OD 50 € ZDARMA                                                                 KONTAKT 

Dámske členkové topánky

Členkové topánky, ktoré si zamilujete

Jedinečné topánky siahajúce nad členok

Členkové topánky vyťahujeme z botníka najmä v prechodných obdobiach ako je jar alebo jeseň. Pre dámy ktoré neobľubujú čižmy, prípadne sú pre nich nedostupné z rôznych dôvodou, ako napríklad široké lýtka, sú zateplené členkové topánky a členkové čižmy skveľou voľbou aj na zimu. Niektoré módne kúsky sú dokonca vhodné aj na leto a v kombinácii so správnym oufitom je možné zaujať široké okolie a vniesť do sveta módy nový trend. Ich ch rôznorodosť nepozná hranice a preto je z čoho vyberať. 

Milujeme pohľad z výšky

 Ak ste milovníčka podpätkov rozhodne siahnite po členkových topánkách na podpätku. Okrem toho, že muži milujú ženy na podpätkoch lebo dodávajú ženskosť, eleganciu a pôvab, členkové čižmy na podpätku vám predĺžia nohy a opticky zoštíhlia postavu. Ak hľadáte niečo sexi alebo potrebujete trošku podrásť :) mrknite na členkové topánky alebo členkové čižmy na platforme...

Pohodlie nadovšetko...šetrime si nohy, máme ich len dve :)

Každá z nás ocení pri prechádzach, nákupoch niečo pohodlné. Predsa to nemá byť cesta plná útrap :) Určite oceníte nazúvacie členkové topánky chcelsea, pre ktoré je charakreristická gumená vsadka po bokoch, takže ich nie je potrebné šnurovať alebo zipsovať. Staší jednoducho natiahnuť na nohy a ísť. 

Práca, pohodlie, stabilita

Poznáte najoblúbenejšie členkové topánky? Workery sú tie správne topánky, ktoré udávajú trend. Tieto pôvodne pracovné topánky sa stali najoblúbnejšími topánkami na svete. S ich protišmykovou protektorovanou podrážkou, ustojíte aj ten najhorší terén. Sú masívne, s oblými špičkami, takže dobre držia na nohe a netlačia..Vedú vo svete módy 1 priečku, je možné ich kombinovať s takmer čímkoľvek. Krásny outfit vytvoríte aj pomocou blúzky a sukne. 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info