POŠTOVNÉ OD 50 € ZDARMA                                                                 KONTAKT 

Balerínky

Balerínky bezpochyby patria k must-have kúskom ženského botníka. Pohodlné a zároveň elegantné topánky, bez ktorých sa určite nezaobídete. Či už ich skombinujte so sakom a nohavicami alebo s džínsami a tričkom, určite zabodujete.

Vždy pripravená
Ak sa chystáte na ples, svadbu či párty v meste s kamoškami, je dobré vyzerať dobre. Zbaľte si do kabelky pár chick balerínok a buďte tak pripravená na každú situáciu. Len tak, pre istotu.

Ak vo vašom botníku balerínky chýbajú, je pravý čas to napraviť. Siahnite po páre klasických balerínok, vyberte si tomsy, lordsy či obľúbené espadrilky. Klasické balerínky majú s určitosťou svoju pevnú pozíciu. Sú nadčasové, pohodlné a práve preto ženami tak milované. Tam kde sa končí cesta v lodičkách a začína cesta v balerínkach. Ľahšie sa vám bude kráčať aj v kožených balerínkach s brokátom, či v chick metalických ružových balerínkach FILLIPO.

Tomsyespadrilky na rozdiel od klasických balerínok zakrývajú vďaka svojmu šitiu väčšiu časť nártu. Tvoria hranicu medzi obyčajnými balerínkami a topánkami. Sú vďaka tomu vhodnejšie aj pre dámy so širšou nohou. Kamienkové espadrilkovo ladené tomsy VICES predstavujú skvelú voľbu na výlet do mesta. Na zmrzlinu s deťmi, rodinný nákup či na kávu s kamoškou? Tieto balerínky sa k vám hodia sedem dní v týždni. Doladte ich o peknú cross body kabelku a zábava môže začať. Skvelým kúskom sú napríklad aj espadrilky s mašľou, ktoré sa výborne hodia s bielym svetrom a krémovou kabelkou.

Koniec topánkovej nude
Ak vás omrzel váš botník a túžite po topánkovom refreshnutí, ste na správnom mieste. Vyberte si z našej širokej ponuky topánok, lodičiek, tenisiek, sandál či  balerínok a urobte si krásny deň. Každá žena si zaslúži dobrú kávu a nový pár pekných topánok. Odmeňte sa už dnes.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info