POŠTOVNÉ OD 50 € ZDARMA                                                                 KONTAKT 

Dámska obuv

Dámska obuv je pre ženu alfa-omega. Šaty robia človeka, vlasy sú koruna krásy a dámska obuv robí dámu dámou. Vykročte vpred v štýlových topánkach, ktoré svojou nápaditosťou a nadčasovosťou dodajú vášmu outfitu vytúžený šmrnc. Lodičky, balerínky, tenisky, mokasíny, poltopánky ale aj sandále a žabky čakajú len a len na vás. Vyberte si vaše nové topánky už dnes.

Hľadáte topánky na špeciálnu príležitosť? Vyberte si zo širokej ponuky lodičiek. Povýšte váš look na vyššiu úroveň v krásnych dámskych lodičkách. Či už preferujte vysoký opätok, nízky, klinový opätok alebo platformu, u nás si určite vyberiete. Široké spektrum farieb a prevedení z vás urobí kráľovnú večera.

Ruka v ruke s lodičkami idú balerínky. Ženami milované najmä vďaka svojej neprekonateľnej nadčasovosti a najmä pohodlnosti. Skočte z lodičiek rovno do balerínok a pokračujte tam, kde ste skončili. Vyberte si kožené či metalické balerínky alebo jednoducho siahnite po obľúbených espadrilkách. V našich topánkach sa budete cítiť vždy skvelo!

Milovníčka tenisiek? Aj na vás sme mysleli. Kráľovnou môžete byť aj v teniskách a nemusia byť len biele. Nechajte nech za vás prehovoria espadrilkové tenisky na klinovom opätku a WOW efekt máte zaručený!

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info