POŠTOVNÉ OD 40 € ZDARMA                                                                 KONTAKT 

Dámska obuv

Ponožky k nákupu na 20 € zdarma

    Vrátenie tovaru do 360 dní         Vrátenie platby vrátane poštovného         Výmena tovaru zdarma         Poštovné od 40 € zdarma    

Vaše referencie

Máme pre Vás pekné topánky, ktoré budete rady nosiť

Vždy, keď si chce žena urobiť radosť, ide si kúpiť topánky. Takže, na rozdiel od mužov, nekupujeme topánky iba vtedy, keď ich potrebujeme. Máme proste na topánky slabosť. No, priznajme si: Hoci máme doma rôzne topánky, najčastejšie však každá z nás inklinuje k určitému typu, ktorý preferuje. Preto sme pre Vás pripravili pestrú ponuku a veríme, že si práve ten Váš štýl nájdete v našom eshope.
Máme pre Vás modernú dámsku obuv vždy v aktuálnej sezónnej kolekcii. V chladnejšom období čižmy, snehule, členkové topánky a poltopánky na každú príležitosť. V lete a na jar elegantné lodičky, ktoré krásne predĺžia Vaše nohy. Pekné balerínky sú vhodné na každý deň, tak ako aj staronová klasika - pohodlné mokasíny. Najnovšie trendy dnes dovolia kombinovať elegantné oblečenie a športové botasky, či plátenky, ktoré pre Vás máme tiež. V teplom období sa tešia Vašej obľube moderné sandále na nízkom podpätku, ale aj na vysokom podpätku a na platforme, ktoré zladíte s každým oblečením. Pred dovolenkou nezabudnite na letné šľapky a moderné žabky. Nielen do daždivého počasia sa Vám hodia trendy gumáky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info