POŠTOVNÉ OD 50 € ZDARMA                                                                 KONTAKT 

Dámska obuv

Dámska obuv je pre ženu alfa-omega. Šaty robia človeka, vlasy sú koruna krásy a dámska obuv robí dámu dámou. Vykročte vpred v štýlových topánkach, ktoré svojou nápaditosťou a nadčasovosťou dodajú vášmu outfitu vytúžený šmrnc. Lodičky, balerínky, tenisky, mokasíny, poltopánky ale aj sandále a žabky čakajú len a len na vás. Vyberte si vaše nové topánky už dnes.

Hľadáte topánky na špeciálnu príležitosť? Vyberte si zo širokej ponuky lodičiek. Povýšte váš look na vyššiu úroveň v krásnych dámskych lodičkách. Či už preferujte vysoký opätok, nízky, klinový opätok alebo platformu, u nás si určite vyberiete. Široké spektrum farieb a prevedení z vás urobí kráľovnú večera.

Ruka v ruke s lodičkami idú balerínky. Ženami milované najmä vďaka svojej neprekonateľnej nadčasovosti a najmä pohodlnosti. Skočte z lodičiek rovno do balerínok a pokračujte tam, kde ste skončili. Vyberte si kožené či metalické balerínky alebo jednoducho siahnite po obľúbených espadrilkách. V našich topánkach sa budete cítiť vždy skvelo!

Milovníčka tenisiek? Aj na vás sme mysleli. Kráľovnou môžete byť aj v teniskách a nemusia byť len biele. Nechajte nech za vás prehovoria espadrilkové tenisky na klinovom opätku a WOW efekt máte zaručený!

SERGIO TODZI shoes, topanky, lodičky, sandáleTOM EWA shoes, topanky, lodičky, sandalePOTI PATI SHOES, topánky, lodičky, sandáleQUEENTINA shoesRAX MAX shoesMULANKA shoesMUSE shoesLOVIT shoesMAX SHOESKAYLA shoesKERLINE shoesLIKE STYLE shoesJENNIKA shoesJIli shoesJULIET JUMEX shoesGIRLHOOD shoesIDEAL shoesSUPER ME shoesSTYLE SHOESSTEPHAN shoesBESTELLE shoesWILADY shoesWiLADY shoesCHC shoesBOBO shoesDOREMI shoesCREAMY MODA shoesERYNN shoesEMILIA shoes

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info